Seria NQ — rodzina łatwych w użyciu, ekonomicznych terminali HMI firmy Omron - oferuje wiele użytecznych funkcji i najwyższej jakości wyświetlacze graficzne dla nawet najmniejszych ekranów dotykowych.
Dzięki temu terminale NQ nadają się idealnie do wielu rozmaitych zastosowań: od prostych, półautomatycznych maszyn pakujących, po np. due linie maszyn pakujących lub napełniających.

Dzięki szerszej gamie funkcji, większej elastyczności i bardziej atrakcyjnej cenie, najmniejszy terminal z serii NQ sprawdza się doskonale tam, gdzie operatorzy korzystali dotąd z przycisków i lampek lub tekstowych terminali z klawiszami funkcyjnymi. Ekran dotykowy NQ umożliwia tworzenie intuicyjnych interfejsów na bazie dołączonych w formie bibliotek, gotowych do użycia przycisków i kontrolek, z obsługą alarmów, a nawet funkcjami rejestrowania danych historycznych i analizowania trendów.
Kolorowe wyświetlacze pozwalają w pełni korzystać z funkcji interfejsów HMI serii NQ, a dzięki klarowności i jasności informacji wyświetlanych na ekranie operator w prosty sposb może monitorować aktualny stan maszyny.

« wróć do aktualności